CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Ambalaj Kağıdı

İstanbul Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma İstanbul Baskılı Ambalaj Kağıtları | İstanbul Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| İstanbul Ambalaj Kağıdı Fiyatları | İstanbul Baskılı Kağıt | İstanbul Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | İstanbul Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

İstanbul baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. İstanbul ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

İstanbul ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk istanbul flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan istanbul ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. İstanbul baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. İstanbul ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. İstanbul baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma istanbul baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm istanbul ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul baskılı ambalaj kağıdı, istanbul baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, istanbul baskılı ambalaj kağıdı, istanbul ambalaj kağıdı, firma istanbul baskılı ambalaj kağıdı, istanbul askılı paket ambalaj kağıdı, istanbul askılı kese kağıdı, istanbul ülfit kağıt, istanbul ambalaj kağıdı satın al, kraft istanbul ambalaj kağıdı fiyatlarıistanbul ambalaj kağıdı baskı, istanbul ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner