İstanbul Güvenlik Etiketi

İstanbul Güvenlik Etiketi | İstanbul Garanti Etiketi | İstanbul Güvenlik Etiketleri | İstanbul Etiket | İstanbul Alarm Etiketi | İstanbul Güvenlik Etiketi Fiyat | İstanbul Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

İstanbul garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan istanbul güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya istanbul kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan istanbul güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi istanbul olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket istanbul kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

İstanbul güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel istanbul güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul garanti etiketi, istanbul güvenlik etiketi, istanbul etiket, istanbul kırılgan etiket fiyatları, istanbul termal etiket, eko etiket istanbul , istanbul güvenlik etiket fiyatları, istanbul emniyet etiketi, istanbul garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi istanbul.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner