CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Pasta Kutusu

İstanbul Baskılı Pasta Kutuları | İstanbul Pasta Kutusu | İstanbul Pasta Kutusu Fiyatları | İstanbul Baskısız Pasta Kutusu | İstanbul Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | İstanbul Pasta Kutusu Baskılı | İstanbul Pasta Kutusu Siparişi | İstanbul Baskılı Kutu | İstanbul Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. İstanbul pasta kutusu, istanbul baklava kutusu, istanbul pizza kutusu, istanbul lahmacun kutusu, istanbul pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İstanbul baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

İstanbul baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. İstanbul baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı istanbul pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. İstanbul baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. İstanbul Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. İstanbul baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için istanbul pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel istanbul pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul baskılı pasta kutusu, istanbul baskılı pasta kutusu fiyatları, istanbul pasta kutuları, istanbul pasta kutusu fiyatları, istanbul pasta kutusu imalatı, istanbul baskılı pasta kutusu ve fiyatı, istanbul ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner