CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Peçete

İstanbul Baskılı Peçete | İstanbul Baskılı Peçete Fiyat | İstanbul Baskılı Peçete İmalatçıları | İstanbul Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | İstanbul Amblemli Peçeteler | İstanbul Baskılı Peçete Fiyatları | İstanbul Peçete Baskı | İstanbul Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken istanbul peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. İstanbul Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için istanbul baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. İstanbul baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

İstanbul flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel istanbul askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken istanbul peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. İstanbul baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. İstanbul baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. İstanbul amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. İstanbul baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istanbul baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul baskılı peçete, istanbul baskılı peçete fiyat, istanbul baskılı peçete imalatçıları, istanbul baskılı peçete yapan firmalar, istanbul baskılı peçete fiyatları, istanbul baskılı peçeteler, istanbul flesko baskı, istanbul garson katlama peçete, istanbul baskılı peçete siparişi, istanbul logolu peçete, istanbul amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner