CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

İstanbul Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | İstanbul Çatal Bıçak Kılıfı | İstanbul Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | İstanbul Çatal Kaşık Kılıfı | İstanbul Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | İstanbul Çatal & Bıçak Kılıfı | İstanbul Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan istanbul çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. İstanbul baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan istanbul çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel istanbul baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. İstanbul kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. İstanbul çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul çatal bıçak kılıfı, istanbul çatal bıçak kılıfı fiyatları, istanbul kağıt çatal bıçak kılıfı, istanbul çatal kaşık kılıfı, istanbul baskılı çatal bıçak kılıfı, istanbul baskılı çatal kaşık ambalajı, istanbul çatal kaşıt poşeti, istanbul ambalaj kağıdı, istanbul baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, istanbul çatal-bıçak kılıfları, istanbul çatal bıçak kılıfı baskılı, istanbul ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner