İstanbul Eko Termal Etiket

İstanbul Eko Termal Etiket | İstanbul Eko Termal Etiket Fiyatları | İstanbul Eko Termal Kağıt | İstanbul Termal Etiketler | İstanbul Eco Termal Etiket Nedir | İstanbul Top Termal Etiket | İstanbul Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

İstanbul eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. İstanbul eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için istanbul etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu istanbul etiket en istanbul ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. İstanbul eko termal etiket fiyatları ve istanbul eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan istanbul eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. İstanbul eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. İstanbul termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. İstanbul ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. İstanbul etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul termal etiket, istanbul etiket istanbul, istanbul boş etiketistanbul eco etiket, istanbul etiket fiyatları, istanbul eko termal etiket, istanbul etiket, istanbul eco termal etiket fiyatları, istanbul sıra numarası etiketi, istanbul ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner