İstanbul Mat Polipropilen Etiket

İstanbul Mat Polipropilen Etiket | İstanbul Pp Etiket | İstanbul Mat Etiket | İstanbul Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | İstanbul Polipropilen Ürünler | İstanbul Sembol Barkod Etiket | İstanbul Mat Pp Etiket | İstanbul Barkod Sistemleri | İstanbul Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

İstanbul mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. İstanbul polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. İstanbul pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. İstanbul mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. İstanbul at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

İstanbul mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. İstanbul mat pp etiket istanbul opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul mat etiket, istanbul opak pp, istanbul mat ppistanbul boş etiket, istanbul termal etiket fiyatları, istanbul şeffaf pp, istanbul mat polipropilen, istanbul etiket, etiket istanbul, ribon istanbul, karekod okuyucu istanbul, polipropilen, istanbul polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner