İstanbul PP Opak Etiket

İstanbul Pp Opak Etiket | İstanbul Pp Opak Etiket Nedir | İstanbul Opak Polipropilen Etiket | İstanbul Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | İstanbul Pp Opak Barkod Etiketleri | İstanbul Opak Etiket Fiyatları | İstanbul Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

İstanbul pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. İstanbul pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. İstanbul opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. İstanbul pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz istanbul etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. İstanbul opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. İstanbul pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. İstanbul opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. İstanbul pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul opak baskı nedir, istanbul pp opak nedir, istanbul pp etiket, istanbul pp etiket baskı, istanbul opak etiket baskı, istanbul opak etiket fiyatları, istanbul opak polipropilen etiket, istanbul opak etiket nedir, istanbul polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner