İstanbul Silvermat Etiket

İstanbul Silvermat Etiket | İstanbul Silvermat Etiket Fiyatları | İstanbul Silvermat Etiket Özellikleri | İstanbul Silvermat Etiket Yazıcı | İstanbul Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | İstanbul Silver Mat Etiket | İstanbul Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

İstanbul silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir istanbul etiket türüdür. Genellikle kitap ve istanbul barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. İstanbul silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun istanbul etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan istanbul silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. İstanbul silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. İstanbul silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

İstanbul silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. İstanbul silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. İstanbul silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. İstanbul etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul silvermat etiket, istanbul termal etiket, istanbul silver mat etiketler, istanbul mat etiketler, istanbul silver mat etiket fiyatları, istanbul etiket fiyatları, istanbul şeffaf etiket fiyatları, istanbul silver mat barkod etiketi, istanbul barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner