CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Pizza Kutusu

İstanbul Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | İstanbul Pizza Kutuları | İstanbul Pizza Kutusu Fiyatları | İstanbul Pizza Kutusu | İstanbul Pizza Kutusu İmalat | İstanbul Pizza Kutusu Ölçüleri | İstanbul Pizza Kutusu Fiyatları | İstanbul Baskısız Pizza Kutusu | İstanbul Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, istanbul baklava kutusu, istanbul lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İstanbul baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

İstanbul baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. İstanbul baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. İstanbul baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

İstanbul baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. İstanbul pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. İstanbul pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. İstanbul askılı pizza kutusu fiyatları ile istanbul pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. İstanbul baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla istanbul baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul baskılı pizza kutusu, istanbul pizza kutuları, istanbul basklı kutular, istanbul baskılı pizza kutusu fiyatları, istanbul pizza kutusu fiyatları, istanbul pizza kutusu imalatı, istanbul pizza kutusu, istanbul baskılı pizza kutusu satışı, istanbul baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner