İstanbul Lamine Termal Etiket

İstanbul Lamine Termal Etiket | İstanbul Lamine Termal Etiket Fiyatları | İstanbul Lamine Termal Etiket Nedir | İstanbul Lamine Termal Barkod Etiketi | İstanbul Termal Etiketler | İstanbul Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

İstanbul lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. İstanbul lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. İstanbul lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. İstanbul lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen istanbul etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda istanbul termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer istanbul etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan istanbul lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. İstanbul termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

İstanbul lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. İstanbul etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. İstanbul lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. İstanbul lamine termal etiket nedir? Lamine istanbul termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel istanbul lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul lamine etiket, istanbul termal etiket, istanbul top etiket, istanbul ribonsuz baskı, istanbul baskılı etiket, istanbul renkli termal etiket, istanbul lamine termal barkod etiketi, istanbul kuşe etiket, istanbul termal etiket boyutları, istanbul boş etiket, istanbul termal etiket fiyatları, istanbul lamine etiketler, istanbul eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner