İstanbul Polietilen Opak Etiket

İstanbul Polietilen Opak Etiket | İstanbul Opak Pe Polietilen Etiket | İstanbul Opak Polietilen Etiket | İstanbul Opak Etiket | İstanbul Opak Etiket Fiyatları | İstanbul Polietilen Etiket Fiyat | Etiket İstanbul

polietilen opak etiket

İstanbul Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. İstanbul opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. İstanbul opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta istanbul opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir istanbul etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. İstanbul opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. İstanbul polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız istanbul barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. İstanbul polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve istanbul opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul polietilen etiket, istanbul polietilen opak etiket, istanbul opak etiket fiyatları, istanbul opak etiket, istanbul opak polietilen (pe) etiket, istanbul sembol etiket, istanbul polietilen pe etiket, istanbul opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner