CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İstanbul Baskılı Pide Kutusu

İstanbul  Baskılı Pide Kutusu | İstanbul  Pide Kutusu Fiyatları |İstanbul Pide Kutusu  |İstanbul Pide Kutusu Ölçüleri | İstanbul Pide Kutusu İmalatı | İstanbul Hazır Pide Kutusu | İstanbul Pide Ve Lahmacun Kutusu | İstanbul Pide Kutuları | İstanbul Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, istanbul baklava kutusu, pizza kutusu,istanbul lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İstanbul baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. İstanbul baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. İstanbul baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. İstanbul baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. İstanbul pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı istanbul pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. İstanbul baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. İstanbul pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. İstanbul baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için istanbul pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel istanbul pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul baskılı pide kutusu, istanbul pide kutusu fiyatları, istanbul pide kutusu imalatı, istanbul pide kutusu , istanbul baskılı pide kutusu fiyatları, istanbul baskılı ambalajlar, istanbul pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner