İstanbul Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti İstanbul | İstanbul Mini Diş Seti | İstanbul Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları İstanbul | Traş Seti | İstanbul Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri İstanbul

kutulu buklet tras seti

İstanbul otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri istanbul ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  istanbul otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

İstanbul otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. İstanbul otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti istanbul isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları istanbul ve istanbul kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul traş seti, traş seti fiyatları istanbul, istanbul buklet traş seti, otel traş setleri istanbul, kutulu traş setleri, istanbul otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri istanbul , kutulu buklet traş seti istanbul.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner