İstanbul Chromolux Etiket

İstanbul Chromolux Etiket | İstanbul Chromolux Etiket Nedir | İstanbul Chromolux Etiket Fiyatları | İstanbul Chromolux Etiket Baskı | İstanbul Kromolüks Etiket | İstanbul Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

İstanbul Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. İstanbul chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

İstanbul chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan istanbul chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan istanbul kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı istanbul chromolux etiket üretimi yapmaktayız. İstanbul chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

İstanbul chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve istanbul kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. İstanbul choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. İstanbul choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel istanbul etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İstanbul etiket, istanbul etiket fiyatları, istanbul barkod etiket fiyatları, istanbul baskılı etiket fiyatları, istanbul barkod, istanbul rulo etiket fiyatları, istanbul barkod fiyatları, istanbul rulo etiket, istanbul yapışkanlı etiket, istanbul barkod sistemi, istanbul barkod okuyucu, istanbul barkod okuyucu fiyatları, istanbul koli etiketi, istanbul tekstil etiketi, istanbul saten etiket, istanbul metal etiket, istanbul mat pp etiket, istanbul mat pe etiket, istanbul etiket baskı, istanbul mat polietilen etiket, istanbul lazer etiket, istanbul boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner